• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

     • Drodzy Rodzice,

      W gablocie przedszkola zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych                      w postępowaniu uzupełniającym do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

       

      LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI

      NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA 

      W związku z tym rodzice dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu w terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji ( 08.05.2023 – 10.05.2023) . Druk dostępny w przedszkolu lub zakładce REKRUTACJA/Rekrutacja 2023/2024/Potwierdzenie woli 2023/2024

       

      BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIE JEST JEDNOZNACZNY

      Z REZYGNACJĄ W DALSZYM PROCESIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO.

       

      Listy dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych do przedszkola zostaną wywieszone w gablocie 11 maja 2023r. o godzinie 15.00.

     • ŚWIĘTO CHRZTU POLSKI

     • 14.04 to dzień w którym obchodzimy Święto Chrztu Polski. Historycy wskazują, że 14.04.966 to data narodzin Państwa Polskiego. Jest to jedna z najważniejszych dat w historii Polski.

      Przyłącz się do akcji #WywieśFlagę

     • REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2023/2024

     • KOMUNIKAT

      Dyrektor Przedszkola Miejskiego Leśne Skrzaty w Trzcińsku- Zdroju  informuje, że po przeprowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 przedszkole dysponuje 3 wolnymi miejscami. W związku z tym postępowanie uzupełniające odbędzie się zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

      Wniosek o przyjęcie kandydata do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 oraz oświadczenia do pobrania w przedszkolu lub w zakładce "Rekrutacja"- "Rekrutacja 2023/2024"

     • ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

     • 4 kwietnia odbył się pochód z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty. W pochodzie oprócz gospodarzy uczestniczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego. Celem pochodu jest pokazanie akceptacji i zrozumienia dla wszystkich osób w Spektrum Autyzmu. Dziękujemy: Policjantom z Trzcińskiego Komisariatu Policji za zabezpieczenie marszu, Panu Józefowi z chojna.24 oraz uczniom i nauczycielom ze szkoły za włączenie się w akcję.

     • REKRUTACJA

     • Drodzy Rodzice,

      W gablocie przedszkola zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

       

      LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI

      NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA 

      W związku z tym rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu w terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji. Druk dostępny w przedszkolu lub zakładce REKRUTACJA/Rekrutacja 2023/2024/Potwierdzenie woli 2023/2024

       

      BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIEJEST JEDNOZNACZNY

      Z REZYGNACJĄ W DALSZYM PROCESIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO.

       

      Listy dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych do przedszkola zostaną wywieszone w gablocie 22 marca 2023r. o godzinie 15.00.

     • FOTORELACJA Z FERII

     • Jak co roku podczas ferii zimowych w naszym przedszkolu każdy dzień był pełeń atrakcji dla dzieci. Zaczęliśmy od pogadanki oraz zabaw dotyczących bezpieczeństwa w okresie ferii. Kolejne dni to kolejne atracje, był dzień zakochanych, dzień kota, dzień małego badacza, dzień zdrowego śniadania i inne. Dzieciom, które nie wyjeżdżały nigdzie w okresie ferii czas w przedszkolu upłynął w miłej atmosferze oraz był pełen niespodzianek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

      "Jesteśmy bezpieczni"

      "Walentynki"

      "Mały badacz"

      "Dzień kota"

      "Brokatowe tatuaże"

      "Zdrowe śniadanie-kolorowe kanapki"

      "Mydełkowe warsztaty"

     • DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

     • W piątek 10 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego intrnetu.

      W ramach obchodów DBI dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii "Owce w sieci", „Sieciaki.pl.”, które oglądały z wielkim zainteresowaniem. Tworzyły również sieć oraz kązdy wykonał pracę plastyczną "Mój bezpieczny laptop".

      Dzień Bezpiecznego Internetu to z akcja mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach. W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!

     • BEZPIECZNE FERIE- WIZYTA POLICJANTÓW

     • W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków we wtorek 7 lutego odwiedzili nas policjanci z Posterunku Policji w Trzcińsku - Zdroju Pan Artur i Pan Przemysław. Panowie policjanci przypomnieli dzieciom bardzo ważne zasady bezpieczeńśtwa w czasie ferii zimowych, aby tegoroczne ferie dla wszystkich były czasem bezpiecznie spędzonym na odpoczynku i dobrej, bezpiecznej zabawie. DZIĘKUJEMY

     • REKRUTACJA 2023/2024

     • Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola w roku szkolnym 2022/2023

      Zgodnie z harmonogramem od 6.02.2023r. do 17.02.2023r.

      Rodzice dzieci, które będą kontynuować edukację przedszkolną składają w placówce

       „Deklarację kontynuowania edukacji przedszkolnej  w Przedszkolu Miejskim

      Leśne Skrzaty w Trzcińsku – Zdroju w roku szkolnym 2023/2024”

      (dotyczy dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola w roku szkolnym 2022/2023)

       

       Niezłożenie deklaracji w wyznaczonym terminie

      jest jednoznaczne  z rezygnacją z miejsca  w przedszkolu.

       

      Wszelkie informacje dotyczące składania deklaracji kontynuowania edukacji przedszkolnej oraz rekrutacji na nowy rok szkolny są dostępne w zakładce Rekrutacja-Rekrutacja 2023/2024 lub można uzyskać pod nr telefonu 91 414 81 14

      Druki deklaracji kontynuowania dostępne na stronie internetowej przedszkola oraz u dyrektora.

      Deklaracja kontynuacji edukacji przedszkolnej w przedszkolu w roku szkolnym 2023/2024

     • ZDROWIE PSYCHICZNE DZIECI I MŁODZIEŻY

     • Jaka jest rola rodziców w ochronie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży? Czy kryzysom można przeciwdziałać? Kiedy szukać wsparcia specjalisty? Jak rozmawiać z młodym człowiekiem o jego problemach? O dobrostanie psychicznym młodych ludzi rozmawiają dr Ewa Odachowska-Rogalska - psycholog, Kierownik Zakładu Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz dziennikarz Onetu – Janusz Schwertner. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury artykułów UNICEF Polska dedykowanych zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży: https://unicef.pl/co-robimy/dla-rodzicow Film powstał w ramach projektu edukacyjnego UNICEF Polska „eMOCje w GŁOWIE”.

     • DZIEŃ BABCI I DZIADKA

     • W piątek 20 stycznia w sali widowiskowej BiCK odbył się przedszkolny Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki dla swoich kochanych dziadków przygotowały część artystyczną wiesze, piosenki. Na Babcie i Dziadków czekały również herbata, kawa i przepyszne ciasta, które przygotowali rodzice. Dzięujemy za pomoc w organizacji tego wydarzenia rodzicom, którzu upiekli ciasta, ciasteczka oraz za pomoc pry przygotowaniu sali do tej uroczystości. Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

 • Galeria zdjęć

   brak danych