• PIASKOWA MAGIA - WYCIECZKA

• W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Myśliborskiego Ośrodka Kultury na spektal piaskiem malowany pt. "Kopciuszek" w wykonaniu Teatru Piaskowa Magia. Na oczach widzów, na bieżąco artyści wyczarowywali piaskowe obrazy.Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tej atrakcji.

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

• Drodzy Rodzice,

W gablocie przedszkola zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych                      w postępowaniu uzupełniającym do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI

NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

W związku z tym rodzice dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu w terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji ( 08.05.2023 – 10.05.2023) . Druk dostępny w przedszkolu lub zakładce REKRUTACJA/Rekrutacja 2023/2024/Potwierdzenie woli 2023/2024

BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIE JEST JEDNOZNACZNY

Z REZYGNACJĄ W DALSZYM PROCESIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO.

Listy dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych do przedszkola zostaną wywieszone w gablocie 11 maja 2023r. o godzinie 15.00.

• ŚWIĘTO CHRZTU POLSKI

• 14.04 to dzień w którym obchodzimy Święto Chrztu Polski. Historycy wskazują, że 14.04.966 to data narodzin Państwa Polskiego. Jest to jedna z najważniejszych dat w historii Polski.

Przyłącz się do akcji #WywieśFlagę

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2023/2024

• KOMUNIKAT

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Leśne Skrzaty w Trzcińsku- Zdroju  informuje, że po przeprowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 przedszkole dysponuje 3 wolnymi miejscami. W związku z tym postępowanie uzupełniające odbędzie się zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Wniosek o przyjęcie kandydata do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 oraz oświadczenia do pobrania w przedszkolu lub w zakładce "Rekrutacja"- "Rekrutacja 2023/2024"

• ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

• 4 kwietnia odbył się pochód z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty. W pochodzie oprócz gospodarzy uczestniczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego. Celem pochodu jest pokazanie akceptacji i zrozumienia dla wszystkich osób w Spektrum Autyzmu. Dziękujemy: Policjantom z Trzcińskiego Komisariatu Policji za zabezpieczenie marszu, Panu Józefowi z chojna.24 oraz uczniom i nauczycielom ze szkoły za włączenie się w akcję.

• REKRUTACJA

• Drodzy Rodzice,

W gablocie przedszkola zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI

NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

W związku z tym rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu w terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji. Druk dostępny w przedszkolu lub zakładce REKRUTACJA/Rekrutacja 2023/2024/Potwierdzenie woli 2023/2024

BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIEJEST JEDNOZNACZNY

Z REZYGNACJĄ W DALSZYM PROCESIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO.

Listy dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych do przedszkola zostaną wywieszone w gablocie 22 marca 2023r. o godzinie 15.00.

• FOTORELACJA Z FERII

• Jak co roku podczas ferii zimowych w naszym przedszkolu każdy dzień był pełeń atrakcji dla dzieci. Zaczęliśmy od pogadanki oraz zabaw dotyczących bezpieczeństwa w okresie ferii. Kolejne dni to kolejne atracje, był dzień zakochanych, dzień kota, dzień małego badacza, dzień zdrowego śniadania i inne. Dzieciom, które nie wyjeżdżały nigdzie w okresie ferii czas w przedszkolu upłynął w miłej atmosferze oraz był pełen niespodzianek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

"Jesteśmy bezpieczni"

"Walentynki"

"Mały badacz"

"Dzień kota"

"Brokatowe tatuaże"

"Zdrowe śniadanie-kolorowe kanapki"

"Mydełkowe warsztaty"

• DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

• W piątek 10 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego intrnetu.

W ramach obchodów DBI dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii "Owce w sieci", „Sieciaki.pl.”, które oglądały z wielkim zainteresowaniem. Tworzyły również sieć oraz kązdy wykonał pracę plastyczną "Mój bezpieczny laptop".

Dzień Bezpiecznego Internetu to z akcja mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach. W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!

• BEZPIECZNE FERIE- WIZYTA POLICJANTÓW

• W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków we wtorek 7 lutego odwiedzili nas policjanci z Posterunku Policji w Trzcińsku - Zdroju Pan Artur i Pan Przemysław. Panowie policjanci przypomnieli dzieciom bardzo ważne zasady bezpieczeńśtwa w czasie ferii zimowych, aby tegoroczne ferie dla wszystkich były czasem bezpiecznie spędzonym na odpoczynku i dobrej, bezpiecznej zabawie. DZIĘKUJEMY