• CALINECZKA

     • W niedzielne popołudnie na scenie BiCKu wystąpili Rodzice, Dzieci oraz Goście w przedstawieniu "Calineczka". Przygotowania do tego wydarzenia zaczęły się już w styczniu. Kiedy zapadła decyzja , że będzie to Calineczka przyszedł czas na obsadę, dekoracje i próby. Finalnie w niedzielę mogliśmy zaprezentować nasze aktorskie umiejętności na scenie dla wszystkich widzów, którzy zechcieli przyjść i obejrzeć to magiczne, czarodziejskie przedstawienie. Sala była wypełniona po brzegi więc mamy nadzieję, że udało nam się przenieść każdego widza w zaczarowany, magiczny świat bajki, w której żyła Calineczka. Dziękujemy wszystkim za przybycie.W tym miejscu raz jeszcze dziękuję wszystkim aktorom, tym najmniejszym i tym troszkę większym również. Dziękuję Pani Reginie Brzezińskiej Dyrektor BiCKu oraz pracownikom, za okazaną pomoc przy realizacji tego przedsięwzięcia.Ekipo Calineczki DZIĘKUJĘ WAM z całego serca za to, że udało nam się po raz kolejny zrobić coś razem dla innych, mam nadzięję, że nie ostatni...

     • RATOWNICY WOPR W PRZEDSZKOLU

     • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Bardzo ważne jest, aby dzieci wykształciły nawyki potrzebne podczas pobytu nad wodą. W naszym przedszkolu gościliśmy ratowników z Powiatowego Oddziału WOPR w Gryfinie. Celem wizyty było zapoznanie z pracą ratownika. Przedszkolaki poznały sprzęt jakim posługują się ratownicy oraz sposoby jego wykorzystywania. Utrwaliły numery alarmowe oraz numer alarmowy WOPR. Przedstawione zostały dzieciom wszystkie kwestie związane z bezpiecznym przebywaniem nad wodą. To była dla nas wszystkich bardzo cenna lekcja. Na zakończenie warsztatów ratownicy zaprezentowali i zaprosili przedszkolaki do obejrzenia samochodu, który był dla dzieci największą atrakcją.

      Serdecznie dziękujemy Ratownikom WOPRu w Gryfinie za odwiedziny i przekazanie bardzo ważnych informacji oraz zaprezentowanie sprzętu.

     • CZEKOLADOWY AUTOBUS

     • W środę 14 czerwca nasze Przedszkolaki odwiedził Czekoladowy autobus, w którym odbyły się warsztaty . Dzieci dowiedziały się jak powstaje czekolada oraz miały możliwość wyprodukowania swoich własnych czekoladek.

     • DZIEŃ DZIECKA

     • W słoneczne, piątkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka. Kolorowo, wesoło i muzycznie zrobiło się w naszym ogrodzie dzięki Pani Animator pani Monice Kołodziejskiej, która już po raz kolejny uświetniła ten wyjątkowy dla dzieci dzień. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

  • Galeria zdjęć

    brak danych