• PIASKOWA MAGIA - WYCIECZKA

• W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Myśliborskiego Ośrodka Kultury na spektal piaskiem malowany pt. "Kopciuszek" w wykonaniu Teatru Piaskowa Magia. Na oczach widzów, na bieżąco artyści wyczarowywali piaskowe obrazy.Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tej atrakcji.

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

• Drodzy Rodzice,

W gablocie przedszkola zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych                      w postępowaniu uzupełniającym do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI

NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

W związku z tym rodzice dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu w terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji ( 08.05.2023 – 10.05.2023) . Druk dostępny w przedszkolu lub zakładce REKRUTACJA/Rekrutacja 2023/2024/Potwierdzenie woli 2023/2024

BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIE JEST JEDNOZNACZNY

Z REZYGNACJĄ W DALSZYM PROCESIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO.

Listy dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych do przedszkola zostaną wywieszone w gablocie 11 maja 2023r. o godzinie 15.00.