• PIASKOWA MAGIA - WYCIECZKA

     • W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Myśliborskiego Ośrodka Kultury na spektal piaskiem malowany pt. "Kopciuszek" w wykonaniu Teatru Piaskowa Magia. Na oczach widzów, na bieżąco artyści wyczarowywali piaskowe obrazy.Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tej atrakcji.

     • REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

     • Drodzy Rodzice,

      W gablocie przedszkola zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych                      w postępowaniu uzupełniającym do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

       

      LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI

      NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA 

      W związku z tym rodzice dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu w terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji ( 08.05.2023 – 10.05.2023) . Druk dostępny w przedszkolu lub zakładce REKRUTACJA/Rekrutacja 2023/2024/Potwierdzenie woli 2023/2024

       

      BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIE JEST JEDNOZNACZNY

      Z REZYGNACJĄ W DALSZYM PROCESIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO.

       

      Listy dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych do przedszkola zostaną wywieszone w gablocie 11 maja 2023r. o godzinie 15.00.

     • ŚWIĘTO CHRZTU POLSKI

     • 14.04 to dzień w którym obchodzimy Święto Chrztu Polski. Historycy wskazują, że 14.04.966 to data narodzin Państwa Polskiego. Jest to jedna z najważniejszych dat w historii Polski.

      Przyłącz się do akcji #WywieśFlagę

     • REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2023/2024

     • KOMUNIKAT

      Dyrektor Przedszkola Miejskiego Leśne Skrzaty w Trzcińsku- Zdroju  informuje, że po przeprowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 przedszkole dysponuje 3 wolnymi miejscami. W związku z tym postępowanie uzupełniające odbędzie się zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

      Wniosek o przyjęcie kandydata do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 oraz oświadczenia do pobrania w przedszkolu lub w zakładce "Rekrutacja"- "Rekrutacja 2023/2024"

     • ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

     • 4 kwietnia odbył się pochód z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty. W pochodzie oprócz gospodarzy uczestniczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego. Celem pochodu jest pokazanie akceptacji i zrozumienia dla wszystkich osób w Spektrum Autyzmu. Dziękujemy: Policjantom z Trzcińskiego Komisariatu Policji za zabezpieczenie marszu, Panu Józefowi z chojna.24 oraz uczniom i nauczycielom ze szkoły za włączenie się w akcję.

     • REKRUTACJA

     • Drodzy Rodzice,

      W gablocie przedszkola zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszego przedszkola na rok szkolny 2023/2024.

       

      LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DZIECI

      NIE JEST JEDNOZNACZNA Z PRZYJĘCIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA 

      W związku z tym rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka w przedszkolu w terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji. Druk dostępny w przedszkolu lub zakładce REKRUTACJA/Rekrutacja 2023/2024/Potwierdzenie woli 2023/2024

       

      BRAK PISEMNEGO POTWIERDZENIA W WYZNACZONYM TERMINIEJEST JEDNOZNACZNY

      Z REZYGNACJĄ W DALSZYM PROCESIE POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO.

       

      Listy dzieci przyjętych i dzieci nieprzyjętych do przedszkola zostaną wywieszone w gablocie 22 marca 2023r. o godzinie 15.00.

     • FOTORELACJA Z FERII

     • Jak co roku podczas ferii zimowych w naszym przedszkolu każdy dzień był pełeń atrakcji dla dzieci. Zaczęliśmy od pogadanki oraz zabaw dotyczących bezpieczeństwa w okresie ferii. Kolejne dni to kolejne atracje, był dzień zakochanych, dzień kota, dzień małego badacza, dzień zdrowego śniadania i inne. Dzieciom, które nie wyjeżdżały nigdzie w okresie ferii czas w przedszkolu upłynął w miłej atmosferze oraz był pełen niespodzianek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

      "Jesteśmy bezpieczni"

      "Walentynki"

      "Mały badacz"

      "Dzień kota"

      "Brokatowe tatuaże"

      "Zdrowe śniadanie-kolorowe kanapki"

      "Mydełkowe warsztaty"

     • DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

     • W piątek 10 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego intrnetu.

      W ramach obchodów DBI dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii "Owce w sieci", „Sieciaki.pl.”, które oglądały z wielkim zainteresowaniem. Tworzyły również sieć oraz kązdy wykonał pracę plastyczną "Mój bezpieczny laptop".

      Dzień Bezpiecznego Internetu to z akcja mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach. W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!

     • BEZPIECZNE FERIE- WIZYTA POLICJANTÓW

     • W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w trosce o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków we wtorek 7 lutego odwiedzili nas policjanci z Posterunku Policji w Trzcińsku - Zdroju Pan Artur i Pan Przemysław. Panowie policjanci przypomnieli dzieciom bardzo ważne zasady bezpieczeńśtwa w czasie ferii zimowych, aby tegoroczne ferie dla wszystkich były czasem bezpiecznie spędzonym na odpoczynku i dobrej, bezpiecznej zabawie. DZIĘKUJEMY

 • Galeria zdjęć

   brak danych