• PRZEDSTAWIENIE "WAŻNIAK W TARAPATACH"

     • W dniu dzisiejszym Nasze Przedszkolaki obejrzały przedstawienie "Ważniak w tarapatach" w wykonaniu aktorów Teatru Blaszany Bębenek. Bohaterami przedstawienia były doskonale znane wszystkim dzieciom jak i dorosłym Smerfy, Gargamel oraz Klakier.

      Przedstawienie pełne humoru, podczas którego najmłodsi aktywnie uczestniczyli i wspólnie tworzyli akcję dziejącą się w wiosce Smerfów oraz okolicznym lesie.

      Gargamelowi kolejny raz nie udało się przechytrzyć niebieskich bohaterów, a więc cała historia zakończyła się „happy endem”. Było to bardzo ciekawe i pełne pozytywnych emocji spotkanie.

      Dziękujemy Radzie Rodziców za zaproszenie na przedstawienie oraz Pani Reginie Brzezińskiej za udostępnienie sali widowiskowej.

     • "Dzieci rysują dla obrońców naszych granic. Wlejmy otuchę w ich serca!"

     • Ruszyła piękna akcja! "Dzieci rysują dla obrońców naszych granic. Wlejmy otuchę w ich serca!"

      Akcja organizowana przez Siostry Dominikanki prowadzące katolicką szkołę i przedszkole im. bł. s. Julii Rodzińskiej w Piotrkowie Trybunalskim „Dzieci rysują dla obrońców naszych granic” dla uczczenia funkcjonariuszy Straży Granicznej, Wojska Polskiego oraz Policji.

      Gdzie wysłać prace?

      Zachęcamy do wysyłania fotografii prac (rysunków, obrazków, grafik) wykonanych przez dzieci, które dodadzą otuchy funkcjonariuszom Straży Granicznej, Wojska Polskiego oraz Policji na adres dumaiszacunek@gmail.com.

      Prace dzieci posłużą do wykonania galerii dla obrońców naszych granic.

      Cel przedsięwzięcia

      Podstawowym celem organizatora jest budowanie świadomości obywatelskiej i trwałej więzi z ojczyzną, a także integracja międzypokoleniowa.

     • PRZEDSTAWIENIE "WAŻNIAK W TARAPATACH"

     • Dnia 19 listopada 2021(piątek)

      w sali widowiskowej TCK odbędzie się przedstawienie

      "Ważniak w tarapatach"

      dla naszych przedszkolaków w wykonaniu aktorów Teatru Blaszany Bębenek.

       

      Prosimy w tym dniu dzieci zapisane do godz. 13 o odbiór z sali widowiskowej około godziny 13.40.

     • GÓRA GROSZA

     • To już XXII edycja akcji "Góra Grosza". Zachęcamy wszystkich chętnych rodziców oraz dzieci do udziału w akcji.  

      Zbiórka monet potrwa do 31 grudnia 2021 roku. Następnie zostaną przekazane "Towarzystwu Nasz Dom", które wspiera dzieci i ich rodziny w trudnej sytuacji materialnej. Puszka na monety znajduje się w szatni

     • KONKURS NA "STWORA-POTWORA" ROZSTRZYGNIĘTY

     • W dniu 05.11.2021 r. w Bibliotece i Centrum Kultury w Trzcińsku-Zdroju, został rozstrzygnięty Gminny konkurs plastyczny i plastyczno-techniczny na "Stwora-Potwora". Zgłoszonych zostało 29 prac.

      W konkursie plastycznym na "Stwora-Potwora" komisja konkursowa po dokonaniu oceny nagrodziła prace naszych przedszkolaków :

      Julii Saskowskiej oraz Kacpra Stempki

      Wszystkim uczestnikom Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

      https://bicktz.pl/rozstrzygniecie-konkursu-na-stwora.../

     • #SzkołaPamięta

     • #SzkołaPamięta

      Już po raz trzeci miała miejsce akcja #SzkołaPamięta. Nasze przedszkolaki w tym roku również włączyły się w akcję. 28 i 29 października nasze przedszkolaki odwiedziły trzciński cmentarz, na którym uporządkowały opuszczone groby i zapaliły znicze. Wspominały również swoich bliskich, którzy odeszli. Zapaliły znicze również przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz na grobie ks. Marka Piotrowskiego na znak pamięci i szacunku dla osób, które zapisały się w historii.

  • Galeria zdjęć

    brak danych