• WITAMY NA NASZEJ NOWEJ STRONIE
        • Nasze sale - Jeżyki
          • ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Szanowni rodzice,

W dniach 30-31.08 br. (wtorek, środa) zapraszamy dzieci nowo przyjęte wraz z opiekunem na zajęcia adaptacyjne do przedszkola (dzieci kontynuujące edukację przedszkolną zapraszamy od 1 września).

Dzieci 3,4 -letnie (rocznik 2019, 2018) – sala „Słoneczek” p. Elwira Woźniewska, p. Bogumiła Gardziejewska

• HARMONOGRAM ZEBRAŃ

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na zebrania informacyjno-organizacyjne Rodziców dzieci, które będą uczęszczały do przedszkola w roku szkolnym 2022/2023.

Harmonogram zebrań:

I „SŁONECZKA” 3,4-latki

29.08.2022 r. (poniedziałek) godz. 17.00

II „BIEDRONKI” 4,5-latki

• Przedszkolaki bezpieczne w wakacje

W piątek nasze przedszkolaki odwiedziły nowy Posterunek Policji w Trzcińsku -Zdroju. W czasie wizyty zdobyły wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze oraz bezpieczeństwa w czasie wakacji, które już niestety niedługo się kończą . Dziękujemy za przekazanie nam ważnej dla dzieci wiedzy, za możliwość zwiedzenia posterunku oraz za miłe spotkanie.DZIĘKUJEMY

• INFORMACJA DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice za nami połowa wakacji. Jedni jeszcze korzystają z urlopów inni już powrócili do pracy. My również zaczynamy przygotowywać się do nowego roku szkolnego 2022/2023.

W związku z tym kilka informacji dla rodziców dzieci, które przyjdą do naszego przedszkola pierwszy raz.

W dniach 29.08, 30.08 i 31.08.2022(poniedziałek, wtorek, środa) odbędą się zajęcia adaptacyjne w godzinach porannych.

• Partnerzy

• EduPage