• JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI

     • Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu od kilku lat organizuje konkurs Niebieskie Motyle przeznaczony dla osób ze spectrum autyzmu i zespołem Aspergera. W tym roku ze względu na pandemię  konkurs pierwszy raz się nie odbędzie. Aby dodać otuchy zaprosili wszystkich chętnych do podjęcia radosnego wyzwania.  Celem akcji jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. 

      Nasze przedszkole zostało nominowane przez Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie - dziękujemy bardzo. Podjęliśmy wyzwanie i do dalszej zabawy nominujemy:

      Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku - Zdroju

      Miejsko - Gminą Bibliotekę Publiczną w Trzcińsku - Zdroju

      Gminne Przedszkole w Widuchowej.

       

      Wyżej wymienione instytucje zapraszamy do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu

      CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.

      Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

      1. Ubrać się na niebiesko.

      2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".

      3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

      Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

      4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

      5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

      5. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia

       

     • DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO, ZDROWO I KOLOROWO

     • Dzisiejszy Dzień Dziecka. Od rana w naszym przedszkolu zrobiło się kolorowo i bajkowo. Od samego progu czekały na dzieci niespodzianki. Przed wejściem każdy mógł zrobić zdjęcie w naszej kolorowej fotobudce. Po śniadaniu wszyscy udali się do ogrodu, gdzie czekały zabawy zręcznościowe, konkursy oraz poczęstunek i prezenty. Każdy mógł się sprawdzić w zaplanowanych konkurencjach(przeciąganie liny, skoki w workach, tunele, zabawy z chustą, kolorowe pejzaże oraz wiele, wiele innych). Po sportowych zmaganiach nadszedł czas na pyszne kiełbaski oraz tort i owoce. Na zakończenie każda grupa otrzymała prezenty: klocki konstrukcyjne oraz maty animacyjne do zabawy w sali lub na dworze. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

      Ten dzień nie byłby tak wyjątkowy i wspaniały, gdyby nie pomoc rodziców oraz wszystkich pracowników przedszkola. W imieniu wszystkich przedszkolaków dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie prezentów, Paniom nauczycielkom za przygotowanie i poprowadzenie zabaw, Paniom woźnym za pomoc w przygotowaniach i w czasie zabaw, Paniom z kuchni za przepyszne kiełbaski oraz Panu konserwatorowi za przygotowanie grilla. wszystkim obecnym za super świetną zabawę. DZIĘKUJĘ

      Dyrektor Przedszkola

      Anna Skiba

   • Kontakty

    • Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty w Trzcińsku - Zdroju, Kościuszki 7
    • przedszkole@trzcinsko-zdroj.pl
    • przedszkole@trzcinsko-zdroj.pl
    • 91 414 81 14
    • ul. Kościuszki 7 74-510 Trzcińsko-Zdrój
  • Galeria zdjęć

    brak danych