• PIKNIK INTEGRACYJNY 2018

•        Serdecznie Zapraszamy!!!

Wszystkie przedszkolaki,

dzieci nowo przyjęte do przedszkola wraz z rodzicami i rodzeństwem

do udziału w Rodzinnym Pikniku Integracyjnym ,

który odbędzie się dnia 08.06.2018r. o godzinie 16:00

w ogrodzie naszego przedszkola.

• WYJAZD DO PLECIUGI 2018

• W PONIEDZIAŁEK 04.06.2018 r. WSZYSTKIE GRUPY PRZEDSZKOLNE JADĄ DO TEATRU „PLECIUGA”

W SZCZECINIE.

WYJAZD GODZINA 9.30,

POWRÓT OKOŁO GODZINY 14.30.

PROSZĘ UBRAĆ DZIECI STOSOWNIE DO WARUNKÓW POGODOWYCH PANUJĄCYCH W DNIU WYJAZDU I NIE DAWAĆ IM NAPOJÓW I PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH.

• REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY

• W CZASIE WAKACJI PRZEDSZKOLE MIEJSKIE LEŚNE SKRZATY
            W TRZCIŃSKU-ZDROJU BĘDZIE CZYNNE W  SIERPNIU.

RODZICE, KTÓRZY CHCĄ SKORZYSTAĆ W TYM CZASIE  Z NASZYCH USŁUG PROSZENI SĄ
            O POBRANIE W PRZEDSZKOLU KART ZAPISU NA DYŻUR WAKACYJNY
            I DOSTARCZENIE ICH DO PLACÓWKI, DO DNIA 30 MAJA 2018 R.

• OGŁOSZENIE

• Zapraszam rodziców do podpisania umowy na usługi przedszkola na rok szkolny 2018/2019

w terminie do dnia 18.05.2018 r.

Informacja dotyczy dzieci nowo przyjętych jak i tych, które do placówki  już uczęszczają.

• KIERMASZ WIELKANOCNY 2018

• Serdecznie zapraszamy na  kiermasz wielkanocny  do Przedszkola Miejskiego Leśne Skrzaty                      w dniu 23 marca 2018 r. od godziny 10.00 do 13.00.

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• DNIA 7 LUTEGO 2018 ROKU ( ŚRODA) O GODZINIE 14.15 ODBĘDZIE SIĘ
            W SIEDZIBIE ODDZIAŁU ZEBRANIE RODZICÓW DZIECI Z GRUPY „KRASNALI”,

W SPRAWIE LIKWIDACJI FILII PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO LEŚNE SKRZATY W GÓRALICACH.

• BAL KARNAWAŁOWY 2018

• SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLAKÓW, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ DNIA 5 STYCZNIA 2018 r.

OD GODZ. 10.00 DO 12.30 W TRZCIŃSKIM CENTRUM KULTURY.

PROSIMY RODZICÓW BY ZADBALI O CIEKAWE STROJE DLA SWOICH DZIECI

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2017

• SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW NA „PASOWANIE NA

PRZEDSZKOLAKA”, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ

W PRZYSZŁYM TYGODNIU, W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:

BIEDRONKI- 15.11.2017r., GODZ. 11.00

SŁONECZKA -17.11.2017r., GODZ. 12.30

KRASNALE - 16.11.2017r., GODZ. 10.00

JEŻYKI - 13.11.2017r., GODZ. 10.45

• PODZIĘKOWANIA

• 20 października 2017 roku nasze przedszkole otrzymało imię Leśne Skrzaty.

Był to dla przedszkolnej społeczności ważny i niezwykły dzień, za który chciałabym  w imieniu swoim, pracowników i dzieci  podziękować osobom i instytucjom, na których pomoc i wsparcie mogliśmy liczyć.

Z głębi serca dziękuje Radzie Rodziców działającej przy przedszkolu w roku ubiegłym i bieżącym.

Słowa wdzięczności kieruję do darczyńców: Koła Łowieckiego „ Cyranka”, Pana Piotra Winnickiego, Pani Jolanty Wasiela – Kwiaciarnia „ U Joli”, Pani Wandy Bazan- Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowego w Chojnie, Pani Ewy Bilskiej- Księgarnia, Spółdzielni Usług Rolnych- ROL- BUD w Trzcińsku-Zdroju, Pani Teresy Duniec- Łuksza – Premium Ubezpieczenia.

Pięknie dziękuję Pani Marcelinie Glonek za zaprojektowanie logo przedszkola, a Paniom Katarzynie Mikuć  i Edycie Morawskiej za uszycie krasnoludkowych czapek.

Dziękuje Panu Januszowi Pierogowi za pomoc w przygotowaniu sali TCK i sal przedszkolnych do uroczystości, a także uporządkowaniu ich  po akademii.

Dziękuje także rodzicom za przepyszne ciasta: Pani Magdalenie Stańczyk, Pani Malwinie Osadców, Pani Iwonie Purgal, Pani Monice Sidorczuk, Pani Agnieszce Urbańskiej, Pani  Małgorzacie Zarychta, Pani Monice Błaż, Pani Monice Przytuła, Pani Karolinie Rogowskiej, Pani Barbarze Korkoszyńskiej, Pani Katarzynie Dzierzba, Pani Agacie Kudz, Pani  Natalii Jóźwiak, Pani Irenie Widziak, Pani Elwirze Juwa, Pani Annie Lewandowskiej, Pani Marcie Wasiutyńskiej, a  Pani Anecie Buczkiewicz za tort, oraz  pracownikom przedszkola za smaczne sałatki i pierogi.

Księdzu Markowi Piotrowskiego dziękuje za odprawienie uroczystej mszy św., a przybyłym  gościom za prezenty i słodycze.

Bogumiła Gardziejewska - Dyrektor Przedszkola.