• WITAJ PRZEDSZKOLE

• Drodzy rodzice w poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci już w poniedziałek 2 września 2019 do przedszkola.

Spotkania informacyjne dla Rodziców odbędą się w pierwszym tygodniu września,

o dokładnym terminie zostaną Państwo poinformowani przez nauczycieli.

• DNI ADAPTACYJNE

• Dyrektor i nauczyciele Przedszkola Miejskiego "Leśne Skrzaty" w Trzcińsku - Zdroju

serdecznie zapraszają dzieci wraz z opiekunami

na zajęcia adaptacyjne organizowane w trzcińskim przedszkolu

w dniach 26.08.2019 - 30.08.2019 w godz. 10.00 - 12.00.

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie dziecku bezstresowego wkroczenia dziecku w świat grupy przedszkolnej. Podczas zajęć dzieci poznają przedszkole, nauczycielki i personel obsługi.

Personel przedszkola pragnie, aby wszystkie dzieci z uśmiechem,

bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

Prosimy o zabranie obuwia zmiennego.

• DYŻUR WAKACYJNY

• UPRZEJMIE INFORMUJEMY,ŻE W CZASIE WAKACJI PRZEDSZKOLE MIEJSKIE LEŚNE SKRZATY W TRZCIŃSKU-ZDROJU

BĘDZIE CZYNNE W MIESIĄCU SIERPNIU.

• OGŁOSZENIE UMOWY

• PROSZĘ RODZICÓW, KTÓRZY NIE PODPISALI JESZCZE UMOWY NA ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEZ PRZEDSZKOLE MIEJSKIE

LEŚNE SKRZATY W TRZCIŃSKU- ZDROJU, NA ROK SZKOLNY 2019/2020, ABY ZROBILI TO NIEZWŁOCZNIE. OGŁOSZENIE

DOTYCZY DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA JAK I NOWO PRZYJĘTYCH.

• WYJAZD DO TEATRU PLECIUGA

• W PIĄTEK 17.05.2019 r. WSZYSTKIE GRUPY PRZEDSZKOLNE  JADĄ  DO TEATRU „PLECIUGA ” W SZCZECINIE.  WYJAZD GODZINA 8.10, POWRÓT OKOŁO GODZINY 13.30. PROSZĘ  PRZYPROWADZIĆ DZIECI DO PRZEDSZKOLA DO GODZINY 7.45 TAK BY ZDĄŻYŁY ZJEŚĆ ŚNIADANIE I NIE DAWAĆ IM NA DROGĘ NAPOJÓW I PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH.

• REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY

• W CZASIE WAKACJI PRZEDSZKOLE MIEJSKIE LEŚNE SKRZATY W TRZCIŃSKU-ZDROJU BĘDZIE CZYNNE W SIERPNIU. RODZICE, KTÓRZY CHCĄ SKORZYSTAĆ  Z NASZYCH USŁUG PROSZENI SĄ O POBRANIE W PRZEDSZKOLU KARTY ZAPISU NA DYŻUR WAKACYJNY I DOSTARCZENIE JEJ DO PLACÓWKI, DO DNIA 31 MAJA 2019 R.

• ZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA - REKRUTACJA

• Uprzejmie informujemy, że od 27.03.2019r. do 09.04.2019r. Przedszkole Miejskie Leśne Skrzaty
            w Trzcińsku- Zdroju będzie prowadzić rekrutacje do przedszkola dla dzieci urodzonych
            w 2013r. ( objęte obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego), oraz w latach 2014- 2016r.

Wnioski do pobrania w przedszkolu lub na stronie internetowej:

• ZAPROSZENIE DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• SERDECZNIE ZAPRASZAMY

BABCIE I DZIADKÓW NA UROCZYSTĄ AKADEMIĘ Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ                 W TRZCIŃSKIEM CENTRUM KULTURY,

W DNIU 22 STYCZNIA 2O19 ROKU O GODZINIE 10.00.

• ZAPROSZENIE NA JASEŁKA

• SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ÓSMY GMINNY PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH                     „BÓG SIĘ RODZI”, KTÓRY  ODBĘDZIE SIĘ DNIA 9 STYCZNIA 2019 r.  O GODZ. 10.00 W TRZCIŃSKIM CENTRUM KULTURY.

• OGŁOSZENIE

• UPRZEJMIE INFORMUJĘ, ŻE 31 GRUDNIA 2018 ROKU PRZEDSZKOLE MIEJSKIE LEŚNE SKRZATY BĘDZIE NIECZYNNE

• SPRZĄTANIE ŚWIATA

• W piątek 21 września przedszkolaki biorą udział w akcji "Sprzątanie Świata",

w związku z tym proszę o ubranie dzieci stosownie do warunków pogodowych.

• WYCIECZKA DO PRZELEWIC

• W PONIEDZIAŁEK 17.09.2018 r. WSZYSTKIE GRUPY PRZEDSZKOLNE JADĄ NA WYCIECZKĘ DO OGRODU DENDROLOGICZNEGO W PRZELEWICACH.

• WYJAZD GODZINA 9.00,
            • POWRÓT OKOŁO GODZINY 13.30.

PROSZĘ  UBRAĆ DZIECI STOSOWNIE DO WARUNKÓW POGODOWYCH PANUJĄCYCH W DNIU WYJAZDU I NIE DAWAĆ IM NAPOJÓW I PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH.

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2018

• SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW NA „PASOWANIA  NA PRZEDSZKOLAKA”, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W PRZYSZŁYM TYGODNIU,W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:

BIEDRONKI -18.10.2018r., GODZ. 10.00

JEŻYKI - 16.10.2018r., GODZ. 10.00

SŁONECZKA – 17.10.2018r., GODZ. 10.00

• DNI ADAPTACYJNE

• Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi, które od września 2018r. rozpoczną edukacje przedszkolną, na spotkania adaptacyjne w dniach 14-15.06.2018 r.

Spotkania te odbywać się będą od godziny 10.00 do 12.00.

Pierwszego dnia tj. 14.06. zapraszamy dzieci urodzone w 2014 i 2015 r. do grupy Słoneczek,  a 15.06 roczniki 2012 i 2013 do grupy Biedronek.

Osoby chętne proszę o  wpisanie się na listy dostępne w wyżej wymienionych grupach. Prosimy o zabranie obuwia zastępczego.